top of page
IMG_7138_edited.jpg

IZBOVKY

V prípade izbových kvetov a rastlín sa snažíme, aby sa k vám dostali v top kvalite a kondícii. Preto každej rastlinke venujeme maximálnu pozornosť.

Rastliny sú zasadené do kvalitných substrátov, ktoré im miešame podľa ich potrieb. Po ich príchode k vám sa nemusíte trápiť ich presádzaním, pretože u nás ich sadíme/presádzame do dostatočne veľkých kvetináčov tak, aby mohli prosperovať a rozrastať sa do krásy. Presádzať ich preto nie je potrebné minimálne po dobu 1 roka. Rastlinkám pravidelne doprajeme dávku dažďovkového hnojiva, ktoré je čisto prírodné. Nepoužívame žiadne chemické postreky.

IZBOVKY: Service

SETY IZBOVIEK

V našom e-shope nájdete samostatné izbové rastliny ale aj sety izboviek, ktoré vám uľahčia rozhodovanie.

Zostavili sme ich tak, aby im to spolu ladilo a u vás doma rozžiarili svojou prítomnosťou tmavé kúty, vysoké stropy, či boli neškodné pre vašich domácich miláčikov alebo pomáhali čistiť domácnosť od škodlivých látok.

Pripravili sme sety pre fanúškov monster, ficusov, či veľký set pre nový domov.

IMG_8467.jpeg
IZBOVKY: Service
IMG_8156.jpeg

KVETINÁČE A OBALY

Aby ste u vás doma podčiarkli dokonalosť každej izbovej rastliny, doprajte jej vkusný obal alebo kvetináč.

Naše kvety si môžete objednať v základných plastových kvetináčoch alebo  v terakotových kvetináčoch s podmiskou.

Pre vyšperkovaný vzhľad rastlín u nás nájdete široký výber kvalitných keramických obalov na základné plastové kvetináče alebo kvalitné keramické kvetináče. Pre jednoduchšie rozhodovanie nájdete pri mnohých izbovkách možnosť "kúpiť ako na obrázku", tak si môžete byť istý, že rastlinka sa do vybraného obalu/kvetináča dokonale hodí.

IZBOVKY: Service
IZBOVKY: Product Slider
bottom of page