top of page
page0.jpg

NAPÍŠTE NÁM

Ak sa neviete rozhodnúť alebo máte svoju predstavu a veríte, že ju vieme splniť, napíšte nám  :)

Děkujeme za odeslání!

na nákupe u nás: Contact

NA NÁKUPE U NÁS

MÁTE SVOJU PREDSTAVU..

..a my sa nebránime novým výzvam, preto ak ste na našej stránke, alebo v našej ponuke nenašli niečo,  po čom túžit, či už je to kytica, veniec, aranžmán alebo izbová rastlina, ktorú márne hľadáte. Ozvite sa nám a my sa pokúsime splniť vaše túžby.

DORUČENIE, DONÁŠKA, VYZDVIHNUTIE

Ak ste z Nitry alebo blízkeho okolia, objednávky si môžete vyzdvihnúť na výdajnom mieste na Kláštorskej 30 v Nitre alebo využiť našu donášku, ktorú pre Vás po dohode zabezpečíme. Donášku do Bratislavy zabezpečujeme 1x do týždňa. Rovnako si môžete objednať donášku do Senca a Trnavy. V rámci Slovenska zasielame objednávky prostredníctvom poštových a kuriérskych služieb.

BEZPEČNE AŽ K VÁM

Čokoľvek, čo si u nás objednáte bezpečne a dôkladne zabalíme. Izbové rastliny, vence ale aj čerstvé kytice k vám dorazia tak, aby ste sa z nich tešili v čo najkratšom čase. Naše zásielky k vám dorazia zásadne v krabiciach a obaloch "z druhej ruky". Aj týmto malým krokom sa dá pomôcť nevytvárať zbytočný odpad.

CHCEME VIAC ZELENEJ

Upcyklujeme (znovupoužívame) - plastové kvetináče používame opätovne. Naši zákazníci k nám môžu znovu priniesť pletené základy vencov, aranžovancie tácky, misky a pod. (z vianočného sa tak stane veľkonočný, či iný veniec, z adventnej dekorácie jarná výsadba..).

OBCHODNÉ PODMIENKY

na nákupe u nás: FAQ
bottom of page