top of page
17926486924414984.jpg

WORKSHOPY

Kurzy organizujeme pod vedením skúsených lektorov v malých komorných skupinkách alebo individuálne v príjemnom prostredí nášho ateliéru.

Na kurzoch sa naučíte alebo zdokonalíte v rôznych tvorivých oblastiach. Všetky kurzy sú zabezpečené po materiálnej aj časovej stránke tak, aby ste sa cítili príjemne.

Kurzy organizujeme v rôznych termínoch alebo po individuálnej dohode pre jednotlivcov, dvojice a malé skupiny, max. počet účastníkov je 6 os.

Workshop môže byť aj skvelým teambuildingom pre menšie skupiny. Prinesú vám nové skúsenosti a oddych pri kreatívnej činnosti.

WORKSHOPY: Service

KERAMIKA

Jej výroba sa stáva našou vášňou, ktorú chceme šíriť ďalej. Nepochybujeme o tom, že práca s hlinou je priam terapeutická. Zabudnete na stres a dokonale sa zrelaxujete.

Zoznámite sa so samotným materiálom, základnými nástrojmi a technikami, vďaka ktorým si vytvoríte svoje vlastné výrobky. 

Na kurzoch vám ukážeme, že aj bez hrnčiarskeho kruhu sa to s hlinou dá pekne roztočiť.

e4ff8bbc-4953-43e9-b256-541d9e49a511_edi
WORKSHOPY: Service
IMG_5605.jpg

VIAZANIE VENCOV

Naučte sa jednoduché a efektné techniky viazania vencov. Levanduľové workshopy plné omamnej uvoľňujúcej vône, viazanie sezónnych vencov počas celého roka podľa aktuálnej sezóny.

Naučíte sa využívať dostupné prírodné materiály bez použitia tých umelých. Očaria vás možnosti prírody a váš veniec vám doma vždy pripomenie príjemné chvíle v našom ateliéri.

WORKSHOPY: Service
WORKSHOPY: Product Slider
bottom of page